Mail :
INFO@CANTURK.COM
Phone :
90 212 236 01 32
TR EN
CANTÜRK KURUMSAL BİLGİLERİ

Cantürk Bağımsız Denetim ve Ymm A.Ş., sanayi ve hizmet sektöründe yerli ve yabancı sermayeli şirketlere Vergi Denetimi Tam Tasdik, Bağımsız Denetim, İç denetim ve iç kontrol sistemi kurulumu, Muhasebe Raporlama Altyapısının kurulması, ve eğitim konularında geniş bir hizmet yelpazesi sunan danışmanlık ve denetim firmasıdır.

Hızla gelişen ve dünya ile entegrasyon süreci yaşayan Türkiye ekonomisinde her geçen gün mali mevzuatın önemi artmaktadır. CANTÜRK uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerine uluslararası kalitede vergi, denetim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

CANTÜRK kurulduğu günden beri ilkelerinden ödün vermeden müşterilerinin her zaman yanında olmuştur.

CANTÜRK’ÜN BAŞLICA İLKELERİ;

Yetkin ve bilgi teknolojilerine hakim ekibi ile, ülkenin her yerinde sunduğu hizmetlerde, kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak değer katmaktadır. Cantürk Bağımsız Denetim ve Ymm A.Ş.’nin Yeminli Mali Müşavir olan ortaklarının tamamı Maliye Bakanlığı denetim birimlerinde ve Özel Sektör denetim firmalarında uzunca yıllar çalışmıştır. Şirket personeli üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olup, Vergi ve Denetim konularında uzmanlaşmışlardır.

CANTÜRK, rekabetin giderek yoğunlaştığı piyasalarda başarının kritik faktörünün bilgi ve insan olduğu bilincindedir. Bu bilinçle bilgi ve insana yatırım yaparak müşterilerine doğru, hızlı ve ihtiyaçlarına uygun hizmeti yenilikçi bir yaklaşımla sunarak doğru zamanda doğru karar alınmasını temel ilke edinmiştir.

CANTÜRK dünyada ve ülkemizdeki gelişmeleri yakından izleyen profesyonel kadrosu ile çeşitli sektörlere mensup, farklı büyüklüklerde birçok müşterisine büyük bir özveriyle hizmet vermektedir.